Bedrijfsfeest bij Crest Suikerwerken
Bedrijfsfeest bij Crest Suikerwerken
Voor Crest Suikerwerken mochten wij een compleet bedrijfsfeest van A tot Z verzorgen. Van de opbouw, inrichting en aankleding tot aan de culinaire invulling: het event was tot in de kleinste details verzorgd en volledig afgestemd op de stijl en kleuren van het bedrijf: roze, speels en zoet. Grote lichtletters, elegante kroonluchters en sfeervolle (bloem)decoratie in de huisstijlkleuren roze en wit zorgde voor een verrassende setting. Van hekwerkbanners tot menukaarten en foodsigings, alles straalde de identiteit van Crest uit. Zelfs ons personeel werkte in roze schorten, helemaal in thema. Het bekende kersje, hét iconische snoepje van Crest, kwam ook overal in terug.
Bij binnenkomst liepen de gasten over een roze loper richting de feestlocatie, waar zij feestelijk werden ontvangen met een glas sprankelende processo. Onderwerg werden kleine verfijnde amuses geserveerd, zoals Japanse Okonomiyaki en een tartaar van verse coquilles met bloekoolcouscous. De toon was direct gezet: een avond vol smaak, sfeer en meer.
Het hoogtepunt van de avond was het uitgebreide foodfestival met diverse live cooking stands. Gasten genoten van frisse pokébowls met kip of zalm, konden hun eigen burger samenstellen met talloze toppings en zagen hoe zalmfilet, zeebaars en scampi’s vers werden beiden op de Ofyr. Dit werd geserveerd met een botersaus van dashi, tagliatelle, gepofte tomaat en rucola. Voor de liefhebbers van vlees was er bavette van de Big Green Egg met een heerlijke peper- of stroganoffsaus.
Later op de avond barstte het feest los met live muziek van de DJ Dames Draaien Door. En zoals het hoort op een geslaagd feest, sloten we de avond af met luxe mini-snacks als late night bite, de perfecte combinatie bij een vers getapt pilsje of een glas wijn.
Het was een avond vol kleur, smaak en beleving. Precies zoals Crest Suikerwerken het voor ogen had.
Heeft u ook interesse in een bedrijfsfeest of ander zakelijk event dat tot in de puntjes op maat wordt verzorgd? Neem dan contact met ons op, wij denken graag mee!
Fotografie: Irene van Wel